PRÁVĚ HRAJEME: Přejeme vám příjemné a ničím nerušené prázdniny a dovolenou vašich snů

Úvodní strana

Konec divadelní sezóny

21.5.2017
Vážení divadelní přátelé, dnes jsme uzavřeli divadelní sezónu v našem divadle. Budeme ještě pokračovat letním hraním na scénách v našem okolí. Jízlivý glosátor se představí 3. června ve Veverské Bitýšce a 3. září v Lednici. Hru Na letním bytě uvedeme 25. srpna v Kroměříži a 1. září v Mutěnicích. Jezinky a bezinky začneme opět hrát na konci září - plánujeme s nimi zahájit novou sezónu. A Kříž u potoka uvedeme opět 8. října v rámci oslav 120. výročí od jeho prvního uvedení v Boleradicích. Přejeme všem našim příznivcům hezké léto.

JARNÍ SEŠLOST

4.5.2017
Vážení a milí divadelní přátelé, přijměte srdečné pozvání na nesoutěžní přehlídku amatérských divadel v Boleradicích - Jarní Sešlost 2017. 11. ročník Jarní Sešlosti zahájí domácí soubor ve čtvrtek 4. května hrou Pavla Ondrucha na motivy Karolíny Světlé "Kříž u potoka". Toto vesnické drama soubor nastudoval u příležitostí 120. výročí uvedení této první písemně doložené hry v Boleradicích.Přijďte se podívat na příběh o hledání správných životních cest, na příběh o hledání hranice mezi egoismem a obětavostí, na příběh o dospívání.

Jezinky a bezinky - PREMIÉRA

29.4.2017
Jezinky a bezinky, někdy též uváděné pod názvem Arsenik a staré tety (v originále Arsenic and Old Lace), je divadelní hra amerického dramatika Josepha Kesselringa, kterou napsal v roce 1939. Jedná se o černou komedii, která měla premiéru 10. ledna 1941 ve Fulton Theatre na Broadwayi. Po 1 444 odehraných přestaveních měla derniéru 17. června 1944. Byl to Jan Werich, který tam tuto hru viděl a který ji nechal přeložit a uvést v Čechách v roce 1958. Důvodem jeho nadšení byl fakt, že se na divadle ještě nikdy předtím tolik nesmál…! PREMIÉRA TOHOTO PŘEDSTAVENÍ BUDE V SOBOTU 29. DUBNA 2017.
 

Další aktuality

 

Pokračujte na další představení...

Pokud se rozhodnete později rezervaci nevyužít, prosím zrušte ji co nejdříve. Nebudete tak zbytečně blokovat ostatním divákům místo v hledišti.

Programová brozura

Rezervace vstupenek je možná na rezervace@boleradice-divadlo.cz nebo telefonicky na 723 666 153. Využijte také naší on-line rezervace

Rezervované vstupenky je třeba vyzvednout nejpozději půl hodiny před představením, jinak budou dány do volného prodeje. Rezervace nad 5 ks je nutné uhradit bezhotovostním převodem nebo uhradit hotově v pokladně divadla v době předprodeje, nejpozději deset dnů před představením. V případě bezhotovostního převodu odešlete částku na číslo účtu 1382167379/0800 a použijte jako variabilní symbol číslo rezervace uvedené na Rekapitulaci zaslané vám emailem.


Předprodej vstupenek je každý pátek od 18:00 do 19:00 a hodinu před každým představením v pokladně divadla.
Základní cena vstupenky na představení: 120,- Kč.
Základní cena vstupenky na dětská představení: 80,- Kč (pro děti i dospělé).
Pro skupinové objednávky - od 30 účastníků - poskytujeme slevu. Cena vstupenky 100,- Kč.
Pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu 50 % ze základní ceny
Na představení profesionálních souborů a koncerty bude stanoveno zvláštní vstupné.